top of page

Hizmetler

boyalı cam.jpg
Özelleştirilmiş Cam Çözümleri

Müşterilerimizle çeşitli cam kullanımlarını keşfetmeyi seviyoruz. ve müşterilere tüm cam endüstrisi zincir üretimine, güçlü Ar-Ge ve teknik, orijinal fabrika işleme yeteneğine dayanan profesyonel cam çözümleri sunmaktayız. Cam için herhangi bir talebiniz veya gereksiniminiz varsa, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Güvenlik Camı Ve Dekoratif Cam Çözümleri

Görkemli tasarımlardan, zarif işlenmiş gizlilik camına kadar, dekoratif cam tam olarak ihtiyacınız   olacak şekilde tasarlanabilir ve üretilebilir. Aynı zamanda, cam sadece görünüş için değildir. Güvenlik camı, kırılma olasılığı daha düşük olacak ve kırıldığında yaralanmaya daha az eğilimli olacak şekilde özel olarak tasarlanmış camdır. Ayrıca, mukavemet veya yangına dayanıklılık için üretilen ve camı daha güçlü hale getiren camı da içerir.

Cephe Camı Ve Pencere Camı Çözümleri

Bugün inşa edilen en heyecan verici binalar enerji verimli, çevre dostu ve tamamen yeşil olmaya çalışmaktadır. Low-E kaplamalı çift cam-Üçlü cam Ünitesi  modern mimarilerin ilk tercihi haline geldi. Artık sadece fırtınadan korunmak değil, daha da önemlisi ısı yalıtımı, enerji tasarrufu, sanat, sessizlik ve güvenlik gibi çok işlevli ihtiyaçlar  entegre istenmektedir. İnsanlar dört mevsimin tadını çıkarabileceği konforlu bir yaşam alanı, enerji verimliliği, çevre dostu ve aydınlık ortamlar aramaktalar.

Birden fazla yalıtım camı ünitesi konfigürasyonu, ve daha fazla seçenekler vardır.Yalıtım üniteleri ayrıca, zengin renkler, içeren serigrafi ve dijital baskı, argon dolgulu, kavisli ve şekilli çift-üçlü cam üniteleri dahil olmak üzere binanızın görünümünü ve performansını artırmak için daha estetik olanaklara sahiptir.

lamine cam.jpg
Akdeniz Alp Glass Industry and Trade Limited Company
bottom of page